S-a stabilit tintarul Ligii a 3-a! FCM Husi – Sporting Suceava primul meci pentru huseni in Liga 3!

0

Astăzi la sediul FRF s-a tras la sorţi ţintarul Ligii a III-a.

Iată mai jos în exclusivitate programul complet al seriei I din Liga a III-a:

Etapa I

CSM Moineşti – Oţelul II
CSM Paşcani – Petrotub
Aerostar – SC Bacău
Bucovina Frătăuţi – Panciu
Dorohoi – Ceahlăul II
FCM Huşi – Sporting Suceava
Ştiinţa Miroslava stă

Etapa a II-a

Petrotub – CSM Moineşti
SC Bacău – Ştiinţa Miroslava
Panciu – Aerostar
Ceahlăul II – Bucovina Frătăuţi
Sporting Suceava – Dorohoi
Oţelul II – FCM Huşi
CSM Paşcani stă

Etapa a III-a

Petrotub – Oţelul II
CSM Paşcani – SC Bacău
Ştiinţa Miroslava – Panciu
Aerostar – Ceahlăul II
Bucovina Frătăuţi – Sporting Suceava
Dorohoi – FCM Huşi
CSM Moineşti stă

Etapa a IV-a

SC Bacău – CSM Moineşti
Panciu – CSM Paşcani
Ceahlăul II – Ştiinţa Miroslava
Sporting Suceava – Aerostar
FCM Huşi – Bucovina Frătăuţi
Oţelul II – Dorohoi
Petrotub stă

Etapa a V-a

Petrotub – SC Bacău
CSM Moineşti – Panciu
CSM Paşcani – Ceahlăul II
Ştiinţa Miroslava – Sporting Suceava
Aerostar – FCM Huşi
Bucovina Frătăuţi – Dorohoi
Oţelul II stă

Etapa a VI-a

Panciu – Petrotub
Ceahlăul II – CSM Moineşti
Sporting Suceava – CSM Paşcani
FCM Huşi – Ştiinţa Miroslava
Dorohoi – Aerostar
Oţelul II – Bucovina Frătăuţi
SC Bacău stă

Etapa a VII-a

Oţelul II – SC Bacău
Petrotub – Ceahlăul II
CSM Moineşti – Sporting Suceava
CSM Paşcani – FCM Huşi
Ştiinţa Miroslava – Dorohoi
Aerostar – Bucovina Frătăuţi
Panciu stă

Etapa a VIII-a

Panciu – SC Bacău
Sporting Suceava – Petrotub
FCM Huşi – CSM Moineşti
Dorohoi – CSM Paşcani
Bucovina Frătăuţi – Ştiinţa Miroslava
Aerostar – Oţelul II
Ceahlăul II stă

Etapa a IX-a

Oţelul II – Panciu
SC Bacău – Ceahlăul II
Petrotub – FCM Huşi
CSM Moineşti – Dorohoi
CSM Paşcani – Bucovina Frătăuţi
Ştiinţa Miroslava – Aerostar
Sporting Suceava stă

Etapa a X-a

Ceahlăul II – Panciu
Sporting Suceava – SC Bacău
Dorohoi – Petrotub
Bucovina Frătăuţi – CSM Moineşti
Aerostar – CSM Paşcani
Ştiinţa Miroslava – Oţelul II
FCM Huşi stă

Etapa a XI-a

Oţelul II – Ceahlăul II
Panciu – Sporting Suceava
SC Bacău – FCM Huşi
Petrotub – Bucovina Frătăuţi
CSM Moineşti – Aerostar
CSM Paşcani – Ştiinţa Miroslava
Dorohoi stă

Etapa a XII-a

Sporting Suceava – Ceahlăul II
FCM Huşi – Panciu
Dorohoi – SC Bacău
Bucovina Frătăuţi stă
Aerostar – Petrotub
Ştiinţa Miroslava – CSM Moineşti
CSM Paşcani – Oţelul II

Etapa a XIII-a

Oţelul II – Sporting Suceava
Ceahlăul II – FCM Huşi
Panciu – Dorohoi
SC Bacău – Bucovina Frătăuţi
Petrotub – Ştiinţa Miroslava
CSM Moineşti – CSM Paşcani
Aerostar stă

Etapa a XIV-a

Oţelul II – CSM Moineşti
Petrotub – CSM Paşcani
SC Bacău – Aerostar
Panciu – Bucovina Frătăuţi
Ceahlăul II – Dorohoi
Sporting Suceava – FCM Huşi
Ştiinţa Miroslava stă

Etapa a XV-a

CSM Moineşti – Petrotub
Ştiinţa Miroslava – SC Bacău
Aerostar – Panciu
Bucovina Frătăuţi – Ceahlăul II
Dorohoi – Sporting Suceava
FCM Huşi – Oţelul II
CSM Paşcani stă

Etapa a XVI-a

Oţelul II – Petrotub
SC Bacău – CSM Paşcani
Panciu – Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul II – Aerostar
Sporting Suceava – Bucovina Frătăuţi
FCM Huşi – Dorohoi
CSM Moineşti stă

Etapa a XVII-a

CSM Moineşti – SC Bacău
CSM Paşcani – Panciu
Ştiinţa Miroslava – Ceahlăul II
Aerostar – Sporting Suceava
Bucovina Frătăuţi – FCM Huşi
Dorohoi – Oţelul II
Petrotub stă

Etapa a XVIII-a

SC Bacău – Petrotub
Panciu – CSM Moineşti
Ceahlăul II – CSM Paşcani
Sporting Suceava – Ştiinţa Miroslava
FCM Huşi – Aerostar
Dorohoi – Bucovina Frătăuţi
Oţelul II stă

Etapa a XIX-a

Petrotub – Panciu
CSM Moineşti – Ceahlăul II
CSM Paşcani – Sporting Suceava
Ştiinţa Miroslava – FCM Huşi
Aerostar – Dorohoi
Bucovina Frătăuţi – Oţelul II
SC Bacău stă

Etapa a XX-a

SC Bacău – Oţelul II
Ceahlăul II – Petrotub
Sporting Suceava – CSM Moineşti
FCM Huşi – CSM Paşcani
Dorohoi – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Frătăuţi – Aerostar
Panciu stă

Etapa a XXI-a

SC Bacău – Panciu
Petrotub – Sporting Suceava
CSM Moineşti – FCM Huşi
CSM Paşcani – Dorohoi
Ştiinţa Miroslava – Bucovina Frătăuţi
Oţelul II – Aerostar
Ceahlăul II stă

Etapa a XXII-a

Panciu – Oţelul II
Ceahlăul II – SC Bacău
FCM Huşi – Petrotub
Dorohoi – CSM Moineşti
Bucovina Frătăuţi – CSM Paşcani
Aerostar – Ştiinţa Miroslava
Sporting Suceava stă

Etapa a XXIII-a

Panciu – Ceahlăul II
SC Bacău – Sporting Suceava
Petrotub – Dorohoi
CSM Moineşti – Bucovina Frătăuţi
CSM Paşcani – Aerostar
Oţelul II – Ştiinţa Miroslava
FCM Huşi stă

Etapa a XXIV-a

Ceahlăul II – Oţelul II
Sporting Suceava – Panciu
FCM Huşi – SC Bacău
Bucovina Frătăuţi – Petrotub
Aerostar – CSM Moineşti
Ştiinţa Miroslava – CSM Paşcani
Dorohoi stă

Etapa a XXV-a

Ceahlăul II – Sporting Suceava
Panciu – FCM Huşi
SC Bacău – Dorohoi
Petrotub – Aerostar
CSM Moineşti – Ştiinţa Miroslava
Oţelul II – CSM Paşcani
Bucovina Frătăuţi stă

Etapa a XXVI-a

Sporting Suceava – Oţelul II
FCM Huşi – Ceahlăul II
Dorohoi – Panciu
Bucovina Frătăuţi – SC Bacău
Ştiinţa Miroslava – Petrotub
CSM Paşcani – CSM Moineşti
Aerostar stă

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.